20 maja 2022

akademiagitary.pl

Akademia Gitary

HAPPENING GITAROWY 2019

2 min read

31 SIERPNIA | 15:30 | PYRLANDIA AQUANET FESTIWAL

Festiwalowicze! Happening Gitarowy to wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością. Nie mogło go zabraknąć także w trakcie tegorocznej, ostatniej już edycji Festiwalu. Jej motywem przewodnim są Bałkany, dlatego wykonamy wspólnie utwór PRAWY DO LEWEGO Gorana Bregovića. Jest to najbardziej znana biesiadna pieśń, do której tekst napisała polska wokalistka Kayah.

Partnerem happeningu są Koleje Wielkopolskie, dzięki którym ci z Was, którzy mieszkają poza Poznaniem, będą mogli do niego przyjechać za darmo! Warunkiem będzie skorzystanie właśnie z Kolei Wielkopolskich oraz posiadanie przy sobie gitary 🙂
Bilety będziemy Wam przesyłać na bieżąco.

Wśród uczestników wylosujemy szczęśliwca, któremu wręczona zostanie gitara przekazana przez pana Mirosława Kaczorowskiego, właściciela firmy Interton CLASSIC!

ZAPISZ SIĘ!

FILM INSTRUKTAŻOWY

https://youtube.com/watch?v=7zhveNSd1YI%3Ffeature%3Doembed%26start%26end%26wmode%3Dopaque%26loop%3D0%26controls%3D1%26mute%3D0%26rel%3D0%26modestbranding%3D0

MATERIAŁY DO POBRANIA

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCY?

ABY POBRAĆ MATERIAŁY 

JESTEŚ ZAAWANSOWANY?

ABY POBRAĆ MATERIAŁY 

W przygotowaniach do wspólnego wykonania utworu happeningowegopomogą tradycyjne już, OTWARTE WARSZTATY GITAROWE, które odbędą się w dniach 28 i 29 sierpnia o godz. 17:00 w KontenerART nad Wartą oraz 31 sierpnia o godz. 15:00 podczas Pyrlandia Aquanet Festiwal. Zapraszamy wszystkich pasjonatów gitary, niezależnie od wieku, posiadanego doświadczenia i poziomu gry. To będzie doskonały czas zarówno na zadawanie pytań i odkrywanie (czy raczej odgrywanie) odpowiedzi, jak i na szlifowanie gitarowych umiejętności!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach na facebooku!
Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych 🙂

PONIŻEJ LINKI DO WYDARZEŃ

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.